Supermaraton
Start zapisówUltra 54km LIMIT OSIĄGNIĘTY!Zapisy na Supermaraton Gór Stołowych 2021Zapisy OTWARTENowość tego roku - trasa 21 km na SGSOdprawa techniczna przed Supermaratonem Gór StołowychSupermaraton Gór Stołowych biegiem kwalifikacyjnym do UTMBTo doda Wam energii podczas Supermaratonu!Wyniki online podczas Supermaratonu Gór StołowychRuszają zapisy na Supermaraton Gór StołowychRozpoczęły się zapisy na Supermaraton Gór Stołowych 2019Zapisy na 10 Supermaraton Gór StołowychWspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej PomocyStaropolanka Sponsorem Supermaratonu Gór StołowychTo już 9 edycja Supermaratonu Gór Stołowych!SQUEEZY POLSKA sponsorem Supermaratonu Gór Stołowych!Koszulka SGS2018Dynafit Sponsorem SGS2018!1000 osób na listach startowych! Vege Słonik i Kasia Winiarska z dobrą radą!LaQ w pakietach startowych!Runner's World Polska w pakiecie startowym! SGS już w ten weekend!Supermaraton Gór Stołowych - rekordowa frekwencja, zwycięstwa faworytów!Ultra 54 LIMIT OSIĄGNIĘTY10 Supermaraton Gór Stołowych!Squeezy Polska sponsorem Supermaratonu Gór Stołowych 10 jubileuszowa edycja Supermaratonu Gór Stołowych z trasą Vertical!KOSZULKA SGS 2019#3 komunikat ZASADY OBOWIĄZUJĄCE NA SGS 2020 - EDYCJA COVID-19. SAXX sponsorem Supermaratonu Gór Stołowych PROGRAM Supermaratonu Gór Stołowych 2019Wspomnienia z Supermaratonu Gór Stołowych Za nami 10. jubileuszowy Supermaraton Gór Stołowych.Supermaraton Gór Stołowych 2020Labirynt Run - nowy dystans!Ostatnie wolne miejsca!LIGHT 21KM LIMIT OSIĄGNIĘTY #1 KOMUNIKAT SGS2020BIEGAMY! #2komunikat KOSZULKA SGS2020Deklaracje godzin startu i odbioru pakietów startowych ODPRAWA ONLINE LISTY STARTOWE Supermaraton Gór Stołowych 2020ZA NAMI SUPERMARATON GÓR STOŁOWYCH! WRACAMY DO NORMALNOŚCI.
#1 KOMUNIKAT SGS2020

 

Drodzy zawodnicy!

Cały czas monitorujemy sytuację  i analizujemy możliwości oraz alternatywy jakie możemy wykorzystać aby tegoroczna edycja XI Supermaratonu Gór Stołowych odbyła się zgodnie z planem. Po wstępnych rozmowach z naszymi partnerami samorządowymi ustaliliśmy, że nadal działamy z pierwotnym terminem, tj. 26-28 czerwca 2020 roku.

By być przygotowanym na różne sytuacje szykujemy także pewne modyfikacje i zabezpieczenia by dostosować zawody do obecnej sytuacji. Zdajemy sobie sprawę, że nie możemy czekać z ogłoszeniem do ostatnich dni przed imprezą, dlatego wyznaczamy sobie czas na ostateczną decyzję na około 4 tygodni przed zawodami ( do 31 maja 2020 r. ) . Wtedy też potwierdzimy czy impreza na pewno odbędzie się w pierwotnym terminie, czy w zmienionym. Także wtedy określimy ewentualne korekty rozwiązań logistycznych i programowych. Najważniejsze jednak dla nas jest potwierdzenie od ustawodawcy że imprezy sportowo - rekreacyjne w ogóle mogą się odbywać. Jeśli tak to mamy już przygotowane pewne rozwiązania, które dadzą nam możliwość organizacji, zachowania klimatu, a jednocześnie będą minimalizować zagrożenia związane z wirusem.

W obecnej sytuacji niczego nie można być pewnym na 100 %  dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić do regulaminu kilka drobnych  zmian na Waszą korzyść:

  • bezpłatne przeniesienie opłaty startowej na inną osobę do 10 czerwca 2020 r.
  • możliwość uzyskania zwrotu w wysokości 60 % poniesionych kosztów do 5 dni po ogłoszeniu potwierdzonej daty zawodów.
  • uzyskanie Vouchera o wartości 100 % poniesionej opłaty startowej, który będzie do wykorzystania na SGS 2021 ( 25-27.06.2021 ) lub jednej z naszych innych nadchodzących imprez ( czas decyzji max. do 5 dni po oficjalnym ogłoszeniu i potwierdzeniu nowej daty zawodów): 

-Sztafeta Górska 2020 ( 28-30.08.2020);

-Zimowy Półmaraton Gór Stołowych 2021 (23.01.2021);

-Sztafeta Górska 2021 (9 -11.04.2021);

-Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich 2021 (15-18.07.2021)

 

Voucher jest przepisywany bezpłatnie i może być także przekazany innej osobie.

 

Wszystkie zmiany (oprócz automatycznego przeniesienia na nowy termin zawodów)  kierujecie poprzez e-mail na adres: biuro@maratonygorskie.pl

Pozostałe zapisy regulaminu na razie pozostają bez zmian.

Tak więc czekajcie na komunikat który opublikujemy maksymalnie do końca maja. Wówczas też postaramy się Wam przekazać ostateczną decyzję dotyczącą tegorocznego SGSa.

A tymczasem bądźcie dobrej myśli i trzymajcie kciuki za to abyśmy wszyscy spotkali się w planowanym pierwotnie terminie!

 

Pozdrawiam,

Piotr Hercog

Fundacja Maratony Górskie