Zimowy półmaraton
Aktualności
V Zimowy Półmaraton Gór Stołowych za nami
21.01.2019
W minioną sobotę, w Karłowie został rozegrany V Zimowy Półmaraton Gór Stołowych. Trudne warunki oraz siarczysty mróz nie odstraszyły uczestników. Punktualnie o godzinie 9 rano, na trasę zawodów wyruszyło 494 biegaczy, a na metę usytuowaną na Szczelińcu nie udało się dotrzeć zaledwie trójce zawodników. Zwyciężyli Czech – Pavel Brydl oraz Natalia Tomasiak. W ramach zawodów zostały również rozegrane Mistrzostwa Polski Alpinistów. W tej klasyfikacji zwycięstwo przypadło Pawłowi Sarnowskiemu oraz ponownie Natalii Tomasiak.
Zmiana w programie
16.01.2019
W związku z tragicznymi wydarzeniami w minioną niedzielę w Gdańsku i żałobą narodową w dniu 19.01.2019
Odprawa Techniczna ZPGS2019
14.01.2019
Z myślą o Was przedstawiamy w pigułce wyciąg z regulaminu oraz garść praktycznych informacji, które przydadzą się zarówno biegaczom jak i kibicom podczas Zimowego Półmaratonu Gór Stołowych 19 stycznia.
Koszulka ZPGS 2019
18.12.2018
Przedstawiamy Wam oficjalną koszulkę Zimowego Półmaratonu Gór Stołowych...
FORMOTIVA PHARMA NUTRITION sponsorem ZPGS!
13.12.2018
Miło nam poinformować, że sponsorem V Zimowego Półmaratonu Gór Stołowych została firma Formotiva Pharma Nutriton ..
Wylicytuj pakiet na Zimowy Półmaraton Gór Stołowych 2019
12.11.2018
Zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji pakietu startowego na Zimowy Półmaraton Gór Stołowych.