Zimowy półmaraton
Dodatkowa TRASA 31 KM w NIEDZIELĘ!

#ZPGS2021❗️ Dodatkowa ❄️TRASA 31 KM❄️ w NIEDZIELĘ!

Biorąc pod uwagę Wasze opnie, zapytania i prośby o dopisanie do listy startowej

Zimowy Półmaraton Gór Stołowych 23.01.2021

odpowiadamy, że limit na dystansie 21KM wynosi 500 miejsc na dzień zawodów, który mamy określony przez Park Narodowy Gór Stołowych. Nie można go też zwiększyć - zresztą sami uważamy, że jest to dobra liczba na tak techniczny teren oraz aby klimat imprezy mógł zostać zachowany.

ALE❗️ Po wstępnych rozmowach postanowiliśmy, że zorganizujemy dodatkowy bieg w niedzielę (24 stycznia 2021 r.) na dystansie 31 KM.

TRASA? Trasa będzie o ok. 10 km dłuższa od sobotniej. W pierwszej części prowadzić będzie ona przez najciekawsze i najtrudniejsze odcinki półmaratonu (Wodospady Pośny, Łąki pod Szczelińcem, Błędne Skały) ale w drugiej części przebiegać będzie przez piękny odcinek Narożnika, Skał Puchacza, Białych Skał a następnie tak aby tradycyjnie finiszować, po pokonaniu prawie 1000 schodów na tarasach

Schronisko na Szczelińcu

.

Dane techniczne wyglądają następująco:

❄️Dystans: ok. 31 KM

❄️Przewyższenia: + 1450 m / -1350 m

Przypuszczamy, że w tym momencie odezwał się w Waszych głowach głos, że możecie i chcecie przebiec więcej niż 21KM dlatego wyprzedzając Wasze pytania:

❄️możecie pobiec oba dystanse;

❄️możecie przenieść swój pakiet startowy z ZPGS21KM na Bieg 31KM (dopłacając różnicę wpisowego)

✍️Formularz zapisów zostanie uruchomiony 13 listopada 2020 r., o godz. 9:00 na naszej stronie internetowej: www.maratongorstolowych.pl

Regulamin: http://www.maratongorstolowych.pl/zimowy.../regulamin-zpgs

Zdrówka!

Fundacja Maratony Górskie

#zimowypółmaratongórstołowych #zpgs #zpgs2021 #zpgs31km #bieg31km #górystołowe #running