Zimowy półmaraton
Ruszają zapisy na Zimowy Półmaraton Gór Stołowych

3...2...1... start! Do zapisów na Zimowy Półmaraton Gór Stołowych oraz II Mistrzostwa Alpnistów w Biegach Górskich już coraz mniej czasu! Zapisy ruszają w najbliższy piątek 27 października o godzinie 9.00. Wtedy też na naszej stronie w zakładce Zgłoszenia udostępniony zostanie formularz zgłoszeniowy.

Przypominamy, iż limit miejsc to 500 zgłoszeń!

Informacje o opłatach znajdują się w regulaminie na naszej stronie. Generalnie - im wcześniej opłacony start, tym tańszy oraz... tylko opłacone zgłoszenia są gwarancją startu. Nawet zapisane na samym początku ale nieopłacone osoby w przypadku przekroczenia limitu miejsc nie będą mogły wystartować.

W tym roku wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom i sugestiom wprowadziliśmy kilka zmian.

Oto one:

 uwzględniając Wasze potrzeby oraz starając się sprostać coraz większej ilości naszych gości przenieśliśmy bazę imprezy z jakże urokliwego, ale ciut już dla nas za małego Schronisko Pasterka​ do Karłowa. Spokojnie - nadal u stóp Szczelińca Wielkiego, przy głównej drodze nr 387. Od tej zimy baza znajdować się będzie w Centrum Szkoleniowo - Edukacyjnym Park Narodowy Gór Stołowych​.

 z nowym obiektem związane są conajmniej trzy plusy:

  • Nie zamykamy drogi dojazdowej (już nie trzeba będzie rano dochodzić pieszo na start 
  • Karłów ma wiele dużych obiektów noclegowych w których pomieści się znacznie więcej uczestników (choć noclegi w Pasterce także mocno polecamy - można samochodem swobodnie podjechać rano na start).
  • Karłów ma bardzo dużo miejsc parkingowych.

 w związku z powyższym trasa ulega nieznacznej ale zmianie - pierwsze 4 km trasy zostaną z oczywistych względów zmienione (zarówno ZPGS jak i SGS trasa Light 21km)

Zatem... pamiętajcie o piątkowej dacie i do zobaczenia na starcie Zimowego już 20 stycznia 2018 roku!