Supermaraton
Start zapisówUltra 54km LIMIT OSIĄGNIĘTY!Zapisy OTWARTENowość tego roku - trasa 21 km na SGSOdprawa techniczna przed Supermaratonem Gór StołowychSupermaraton Gór Stołowych biegiem kwalifikacyjnym do UTMBTo doda Wam energii podczas Supermaratonu!Wyniki online podczas Supermaratonu Gór StołowychRuszają zapisy na Supermaraton Gór StołowychRozpoczęły się zapisy na Supermaraton Gór Stołowych 2019Zapisy na 10 Supermaraton Gór StołowychWspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej PomocyStaropolanka Sponsorem Supermaratonu Gór StołowychTo już 9 edycja Supermaratonu Gór Stołowych!SQUEEZY POLSKA sponsorem Supermaratonu Gór Stołowych!Koszulka SGS2018Dynafit Sponsorem SGS2018!1000 osób na listach startowych! Vege Słonik i Kasia Winiarska z dobrą radą!LaQ w pakietach startowych!Runner's World Polska w pakiecie startowym! SGS już w ten weekend!Supermaraton Gór Stołowych - rekordowa frekwencja, zwycięstwa faworytów!Ultra 54 LIMIT OSIĄGNIĘTY10 Supermaraton Gór Stołowych!Squeezy Polska sponsorem Supermaratonu Gór Stołowych 10 jubileuszowa edycja Supermaratonu Gór Stołowych z trasą Vertical!KOSZULKA SGS 2019#3 komunikat ZASADY OBOWIĄZUJĄCE NA SGS 2020 - EDYCJA COVID-19. SAXX sponsorem Supermaratonu Gór Stołowych PROGRAM Supermaratonu Gór Stołowych 2019Wspomnienia z Supermaratonu Gór Stołowych Za nami 10. jubileuszowy Supermaraton Gór Stołowych.Supermaraton Gór Stołowych 2020Labirynt Run - nowy dystans!Ostatnie wolne miejsca!LIGHT 21KM LIMIT OSIĄGNIĘTY #1 KOMUNIKAT SGS2020BIEGAMY! #2komunikat KOSZULKA SGS2020Deklaracje godzin startu i odbioru pakietów startowych ODPRAWA ONLINE LISTY STARTOWE Supermaraton Gór Stołowych 2020ZA NAMI SUPERMARATON GÓR STOŁOWYCH! WRACAMY DO NORMALNOŚCI.
KOSZULKA SGS2020

 

Oto oficjalna koszulka Supermaratonu Gór Stołowych #edycjaCOVID19. Autorem koszulki jest nasz niezawodny grafik @Dadadesign! 

 

Przez ostatnie dni zadaliście nam też dużą ilość pytań związanych z odbiorem koszulki. Poniżej prezentujemy odpowiedzi na zadane pytania. 

 

  1. Osoby, które zamówiły koszulki przy zapisie na zawody i zadeklarowały chęć udziału w tegorocznej edycji swoje koszulki będą mogli odebrać w biurze zawodów. Koszulki będą zapakowane w torbie razem z innymi częściami pakietu startowego. 

 

  1. Osoby, które zamówiły koszulki przy zapisie na zawody ale skorzystały z opcji VOUCHER 100% i przeniosły swoją opłatę startową na Supermaraton Gór Stołowych 2021 lub inną naszą imprezę, która odbędzie się w 2020 lub 2021 roku uzyskają koszulkę dedykowaną danym zawodom. Przypominamy również, że zgodnie z #1komunikat do niedzieli jest możliwość skorzystania z opcji vouchera, który możecie wykorzystać na jednej z organizowanych przez nas imprez w roku 2020 lub 2021. Szczegóły podane są w komunikacie  #1

 

  1. Jeżeli zdecydowaliście się od sprzedać swój pakiet startowy innej osobie, a przy zapisach zaznaczyliście opcję zakupienia koszulki to osoba która kupiła od Was pakiet startowy do 31 maja 2020 roku może zmienić rozmiar koszulki. Przykład: Osoba X zamówiła rozmiar L, odsprzedała pakiet startowy wraz z opcją koszulki osobie Y. Osoba Y do niedzieli może dostosować rozmiar koszulki do siebie. 

 

  1. Tych, którzy wybierają się do nas na tegoroczną edycję SGS i wykupili pakiet startowy wraz z koszulką ale z przyczyn losowych  nie będą mogli dojechać na start: Do 25 czerwca 2020 roku możecie do nas wysłać zgłoszenie na adres biuro@maratonygorskie.pl, że chcecie aby koszulka została wysłana pocztą tradycyjną. Przy tym wyborze doliczamy opłatę w wysokości 20 zł. Możecie również przekazać upoważnienie do odbioru koszulki innemu zawodnikowi, który będzie mógł odebrać ją w biurze zawodów w dn. 26-28 czerwca. 

 

  1. Czy będziecie mogli zakupić koszulkę na miejscu w biurze zawodów?  Otóż, dostępna będzie bardzo mała nadwyżka koszulek i rozmiarów. Zatem jeśli chcielibyście mieć taką koszulkę to radzimy zamówić ją teraz i nie zwlekać z decyzją. Możecie to zrobić od dziś do niedzieli poprzez wysłanie do nas wiadomości na adres biuro@maratonygorskie.pl podając swoje dane, rozmiar koszulki i załączając potwierdzenie przelewu. Cena za sztukę to  50 złotych. 


 

Jeżeli macie jeszcze jakieś pytanie związane z powyższym tematem to piszcie je w komentarzach lub w wiadomościach prywatnych. Postaramy na wszystkie się odpowiedzieć :) 

 

Pozdrawiamy, 

Fundacja Maratony Górskie