Supermaraton
SGS 2021 - zapisy otwarte!Trzy dni do zapisów na Supermaraton Gór Stołowych 2021!Start zapisówUltra 54km LIMIT OSIĄGNIĘTY!SGS 2022 ZAPISY OTWARTE! Niższe wpisowe tylko do 31 października 2021! Zapisy na Supermaraton Gór Stołowych 2021Meta SGS 2021 na Szczelińcu Wielkim!SGS 2021 - biegniemy przez polską stronę.KOMUNIKAT przedstartowy SGS 2021Supermaraton Gór Stołowych 2021 - DZIĘKUJEMY!Zapisy OTWARTENowość tego roku - trasa 21 km na SGSOdprawa techniczna przed Supermaratonem Gór StołowychSupermaraton Gór Stołowych biegiem kwalifikacyjnym do UTMBTo doda Wam energii podczas Supermaratonu!Wyniki online podczas Supermaratonu Gór StołowychRuszają zapisy na Supermaraton Gór StołowychRozpoczęły się zapisy na Supermaraton Gór Stołowych 2019Zapisy na 10 Supermaraton Gór StołowychWspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej PomocyStaropolanka Sponsorem Supermaratonu Gór StołowychTo już 9 edycja Supermaratonu Gór Stołowych!SQUEEZY POLSKA sponsorem Supermaratonu Gór Stołowych!Koszulka SGS2018Dynafit Sponsorem SGS2018!1000 osób na listach startowych! Vege Słonik i Kasia Winiarska z dobrą radą!LaQ w pakietach startowych!Runner's World Polska w pakiecie startowym! SGS już w ten weekend!Supermaraton Gór Stołowych - rekordowa frekwencja, zwycięstwa faworytów!Ultra 54 LIMIT OSIĄGNIĘTY10 Supermaraton Gór Stołowych!Squeezy Polska sponsorem Supermaratonu Gór Stołowych 10 jubileuszowa edycja Supermaratonu Gór Stołowych z trasą Vertical!KOSZULKA SGS 2019#3 komunikat ZASADY OBOWIĄZUJĄCE NA SGS 2020 - EDYCJA COVID-19. SAXX sponsorem Supermaratonu Gór Stołowych PROGRAM Supermaratonu Gór Stołowych 2019Wspomnienia z Supermaratonu Gór Stołowych Za nami 10. jubileuszowy Supermaraton Gór Stołowych.Supermaraton Gór Stołowych 2020Labirynt Run - nowy dystans!LABIRYNT RUN 4KM - Bieg o Puchar Dyrektora Parku Narodowego Gór Stołowych!Ostatnie wolne miejsca!LIGHT 21KM LIMIT OSIĄGNIĘTY #1 KOMUNIKAT SGS2020Ultra 54km LIMIT OSIĄGNIĘTY!BIEGAMY! #2komunikat KOSZULKA SGS2020Deklaracje godzin startu i odbioru pakietów startowych ODPRAWA ONLINE LISTY STARTOWE Supermaraton Gór Stołowych 2020ZA NAMI SUPERMARATON GÓR STOŁOWYCH! WRACAMY DO NORMALNOŚCI.SGS 2022 - Zapisy od 15 październikaSGS już za chwilę! NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE.Supermaraton Gór Stołowych 2022
Supermaraton Gór Stołowych 2021 - DZIĘKUJEMY!

To była przepiękna edycja Supermaratonu Gór Stołowych!

W tym roku wszystko odbyło się zgodnie z planem. Przez trzy dni cieszyliśmy się bieganiem po ścieżkach i szlakach Gór Stołowych, wymienialiśmy się uśmiechami, dobrym słowem. Po prostu cieszyliśmy się z tego, że możemy razem być w tym miejscu!

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować szczególnie Wam - biegaczki i biegacze, za to że przyjechaliście i chcieliście z nami być! Ogomne podziękowania kierujemy do naszych Partnerów. Dziękujemy Wam, że mimo w dobie kryzysu byliście z nami, wspieraliście nas i pomogliście stworzyć XII edycję Supermaratonu Gór Stołowych. Do każdego z Was kierujemy wielkie DZIĘKI: 

 • BRUBECK
 • SALOMON
 • PETZL
 • BROWAR FORTUNA
 • FOOD CARE 
 • STAROPOLANKA
 • PARK NARODOWY GÓR STOŁOWYCH
 • SUDECKA GRUPA GOPR 
 • MEDICAL PARTNERS
 • DWOREK KARŁÓW 
 • SCHRONISKO PASTERKA
 • SCHRONISKO NA SZCZELIŃCU 

Mamy nadzieję, że w tym składzie zobaczymy się za rok! <3