Supermaraton
To doda Wam energii podczas Supermaratonu!

Na poważne wyzwania serwujemy tylko poważne wsparcie! O zastrzyk mocy dla zawodników na trasie zadba pionier na rynku żeli energetycznych, czyli Squeezy. Jak niemiecka marka z ponad 30-letnim doświadczeniem zadba o biegaczy w Górach Stołowych?


Kawa – a w zasadzie energia – na ławę!


Squeezy posiada szeroką ofertę żeli energetycznych o zróżnicowanych smakach. Wszystko po to, by każdy zawodnik mógł odkryć coś idealnego dla swojego podniebienia, dzięki czemu paliwo przyniesie podwójną radość. Na uczestników Supermaratonu Gór Stołowych czekać będą produkty w owocowych smakach. Mając po swojej stronie smaczną energię bez glutenu i laktozy, zawodnik zdobywa najlepsze wsparcie w walce o rekord życiowy. Najlepszy rezultat nie będzie możliwy bez zróżnicowanej porcji węglowodanów prostych oraz złożonych. Starannie wypracowana mieszanka m.in. maltodekstryny i fruktozy szybko orzeźwia i na długo utrzymuje się w organizmie. Zapoznaj się z ofertą i odpowiedz sobie na pytanie – „Które żele energetyczne Squeezy są przeznaczone właśnie dla mnie?!”.


Czasem samo doładowanie paliwa nie wystarczy... Gardło może domagać się nawodnienia, dlatego nie zapominaj o przyjmowaniu płynów w trakcie wysiłku. Aby zaspokoić obie potrzeby naraz, skorzystaj na trasie z napoju energetycznego Squeezy Energy Drink o smaku pomarańczowym. Orzeźwiający kubek doskonale Cię nawodni i jednocześnie doładuje mocą na kolejne kilometry. Napój nie jest przesadnie słodki, dzięki czemu jest łatwy i skuteczny do przyswojenia. Rozglądaj się bacznie dookoła, by nie przegapić okazji na smaczne zaspokojenie pragnienia i napełnienie zbiorników paliwa. Co dokładnie kryje się pod hasłem „napój energetyczny Squeezy” Sprawdź, by przekonać się, co będzie Twoim sprzymierzeńcem na wymagającej trasie.


Wszystko zaczyna się od dobrej energii!


Więcej informacji na temat energetycznej oferty Squeezy znajdziesz na http://squeezy.com.pl/. Zapoznaj się z propozycją i zdobądź ważnego sojusznika na kolejne wyzwania. Lecimy!