Supermaraton
SAXX sponsorem Supermaratonu Gór Stołowych

Miło nam poinformować, że sponsorem 10 Supermaratonu Gór Stołowych została firma SAXX.

SAXX ufundował nagrody dla najlepszych zawodników naszych zawodów. 

Warto dodać, że marka Saxx będzie nam również towarzyszył podczas Dolnośląskiego Festiwalu Biegów Górskich. Podczas tych wydarzeń będzie mogli lepiej poznać markę, a w szczególności flagowy produkt – bieliznę dla Panów.

Czym jest SAXX?

Historia rewolucyjnej bielizny sięga już 10 lat, a od 2018 r. SAXX dostępny jest również w Polsce!

W 2006 r. były basebalista Trent Kitsch był na wyprawie rybackiej i po spędzeniu wielu godzin w zimnym, wilgotnym skafandrze wiedział, że musi istnieć lepszy sposób na ochronę klejnotów rodowych przed otarciami. Jako emerytowany baseballista, wyobrażał sobie rękawicę łapacza z piłką baseballową, która idealnie w niej leży. Przypominający hamak kształt stał się koncepcyjnym pierwowzorem dla prototypowej wersji pierwszego modelu SAXX.

Po wyprawie na ryby, pracował z krawcową i projektantem hamaków z tkaniny. Czternaście prototypów później, BallPark Pouch™ i bielizna SAXX były gotowe do akcji.

Dziś skupiamy się na tym samym: aby wyposażyć Cię w zmieniającą Twoje postrzeganie komfortu odzież. Odzież, która pozwala Ci swobodnie się poruszać, bez ograniczeń – odzież, która wydaje się być tak lekka, że nie dostrzegasz jej obecności.

SAXX – bokserki wynalezione na nowo

Technologia BallPark™ narodziła się z jednego prostego pytania: dlaczego bielizna męska nie może być lepsza?

Postanowiliśmy zakwestionować status quo branży bieliźniarskiej. SAXX zapewnia naturalny, nieograniczający ruchów krój. Dzięki któremu klejnoty rodowe są w pełni oddzielone od Twoich ud. Nasza bielizna została zaprojektowana, aby wspierać mężczyzn i dawać im niespotykane dotąd poczucie komfortu.

Większość osób, które zakładają po raz pierwszy bieliznę SAXX mówią „coś w tym jest”, ” uczucie jest zupełnie inne niż do tej pory” jednak prawdziwa magia dzieje się po dłuższym użytkowaniu, kiedy nie będziesz chciał się z nimi rozstać.

DLACZEGO SAXX? Oto powody dlaczego warto sięgnąć po produkty SAXX:

  1. W przeciwieństwie do konwencjonalnych bokserek w SAXX odwrócone zostały szwy, umieszczając grubszą, bardziej miękką stronę na ciele co zapobiega tym samym irytującemu swędzeniu i podrażnieniom.
  2. Ergonomiczna konstrukcja oparta jest o zastosowanie dziewięciu paneli, aby tworzyć wsparcie 3D wokół pośladków, ud, quadów i ścięgien.
  3. Zastosowany materiał ułatwia odprowadzanie wilgoci z powierzchni skóry, dzięki czemu nawet podczas długiej podróży lub podczas uprawiania sportu zachowasz komfort.
  4. Wszystkie nasze tkaniny są wyjątkowo lekkie i miłe w dotyku, dzięki czemu zapewniają przewiewność i dobre samopoczucie podczas użytkowania.

Serdecznie zapraszamy na stoisko naszego Sponsora, które znajdziecie w strefie EXPO.